ПоддержатьУкраїнська

Підозрюваний у вбивстві Ноздровської зробив несподівану заяву

StopCor
StopCor

StopCor

Підозрюваний у вбивстві Ноздровської зробив несподівану заяву

Підозрюваний у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської Юрій Россошанський уже відмовився від свого зізнання.

Про це у суді повідомив адвокат родини Ноздровської Олександр Панченко, передає сайт "24".

Захист Юрія Россошанського подав апеляційну скаргу на арешт. У ній вказано, що підозрюваний справді раніше визнав свою вину, але цим обмовив себе.

У нас була можливість ознайомитись з апеляційною скаргою. Адвокати Россошанського вказують, що в них є обґрунтовані підстави вважати, що підозрюваний себе обмовив. Відтак у нас ще більше виникає запитань. Ми хочемо особисто почути від пана Россошанського, чому так вважають його адвокати, – зазначив Олександр Панченко.

Адвокати родини загиблої не впевнені у причетності Россошанського до вбивства. За словами Панченка, ця заява сумніви лише посилює.

Нагадаємо, 1 січня тіло юристки Ірини Ноздровської знайшли зі слідами насильницької смерті в річці біля села Демидів. У вбивстві підозрюють Юрія Россошанського. Його син – Дмитро Россошанський – два роки тому збив на смерть сестру правозахисниці – Світлану Сапатинську.

10 січня перший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін заявив, що перші результати експертизи показали, що на тілі Ноздровської було ДНК Россошанського.

Другие новости