ПоддержатьУкраїнська

МЗС Угорщини викликало посла України через скандал на кордоні 

StopCor
StopCor

StopCor

МЗС Угорщини викликало посла України через скандал на кордоні 

Міністерство закордонних справ Угорщини викликало до себе посла України, щоб виразити своє обурення через відмову у в'їзді на територію країни топ-чиновнику Іштвану Грежі.

 Фото: УП

Про це пише Європейська правда.

"Це було як грім серед ясного неба", - сказав Сійярто, додавши, що Грежі, уповноваженому міністерства, що відповідає за співпрацю між округом Саболч-Сатмар-Берег Угорщини та Закарпатською областю України, який також відповідає за координацію схеми розвитку дитячих садів в Карпатському басейні, було відмовлено у в'їзді.

У facebook-зверненні з цього приводу Сійярто повідомив, що поінформував посла про обурення Угорщини, але сподівається на відновлення добрих відносин.

"Ми викликали сьогодні сюди, до Міністерства закордонних справ, посла України, щоб висловити своє обурення таким ставленням, передали свій протест і сподіваємося, що одного дня Україна справді повернеться до пошуку спільних історій успіху та співпраці на основі взаємної поваги. Ми готові до цього".

Сійярто додав, що на переговорах з його українським колегою Дмитром Кулебою два з половиною тижні тому вони домовилися залишити позаду напруженість, яка виникла під час місцевих виборів в Україні, і зосередитися на "позитивних питаннях, які можуть стати основою для спільної історії успіху".

За словами Сійярто, заборона на в'їзд для Грежі суперечить розвиткові дружби і пошуку спільного успіху.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у Міністерстві закордонних справ повідомили, що заборонили в'їзд топ-чиновнику Угорщини Іштвану Грежі через його участь у передвиборчій агітації в Україні.

Другие новости