ПоддержатьУкраїнська

МЗС відреагувало на заяву Польщі про "дискримінацію" поляків

Владимир Садыков
Владимир Садыков

Редактор ленты новостей

МЗС відреагувало на заяву Польщі про 'дискримінацію' поляків

МЗС України відреагувало на заяву Польщі щодо "дискримінації" поляків. Зазначається, що такі твердження є некоректними та не відображають реальні дружні відносини обох країн.

 Прессекретар Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко Фото: facebook Ніколенка

Про це повідомив прессекретар Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко, передає "РБК-Україна".

"Категорично відкидаємо твердження заступника міністра закордонних справ Польщі Шимона Шинковського вель Сенка про нібито "дискримінацію" поляків в Україні", - заявив Ніколенко.

Ніколенко зазначив, що ця заява пролунала наступного дня після успішного засідання у Варшаві консультаційної комісії з питань задоволення освітніх потреб представників української меншини в Польщі і польської меншини в Україні.

"Комісія підтвердила взаєморозуміння і обопільну відкритість до конструктивного діалогу", - підкреслив прессекретар МЗС України.

В Міністерстві закордонних справ України закликали польську сторону утримуватися від "політичних оцінок, які дисонують з реальними намірами і кроками сторін" задля зміцнення партнерства України і Польщі у різних сферах.

Нагадаємо, заступник глави Міністерства закордонних справ Польщі Шимон Шинковський вель Сенк заявив, що польське населення в Україні зазнає дискримінації щодо свободи віросповідання, доступу до освіти рідною мовою та свободи слова.

Другие новости