ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині мер разом із «тітушками» намагалася зірвати перерахунок бюлетенів (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині мер разом із «тітушками» намагалася зірвати перерахунок бюлетенів (відео)

28 жовтня, увечері, у Марганці Дніпропетровської області ТВК вирішила повторно перерахувати бюлетені на тих дільницях, де були зафіксовані порушення. Через це чинний мер міста Олена Жадько направила усі ресурси громади задля того, щоб залишитися при владі, запросивши додатково людей, які почали заважати та залякувати територіальну виборчу комісію.

 Фото: СтопКор

Подробиці повідомив з місця події кореспондент інформаційного порталу Володимир Садиков.

«Вчора вночі марганчани відпочивали, а марганецьке ТВК почало перераховувати бюлетені, щоб містяни нарешті дізналися, хто ж дійсно переміг, але Жадько, як одержима намагалася заважати роботі ТВК, заявивши, що подала декілька заяв у суд. А також визвала "тітушок" і адвокатів в підтримку. Через цей резонанс про наше місто вже знають навіть у Києві. Тому до будівлі виконкому був направлений спецпідрозділ поліції, який охороняв членів комісії і надав їм можливість перерахувати голоси. За цю ніч, вже була і нічия, і перемагав інший кандидат, але наразі батл продовжується», – розповідає журналіст.

https://www.facebook.com/vladimir.sadykov.7/videos/3777922212219167/

Кореспондент зазначає, що офіційна різниця по голосам виборців між двома лідерами вже скоротилася з п'яти до трьох.

«Така боротьба вперше у нашому місті, коли чинний мер так тримається за "трон" і боїться його залишити, а також вперше в Марганці в стінах виконкому вкрай знахабніли хабарники, а корупція зросла настільки, що навіть закон їх ніяк не зупиняє», – додає журналіст.

Нагадаємо, у Марганці вже третю добу невідомі результати після місцевих виборів. Чинний мер міста Олена Жадько вирішила отримати перемогу завдяки фальсифікаціями з бюлетенями, начебто обігнавши свого опонента аж на п'ять голосів. 28 жовтня вона звернулася до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з двома заявами.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Дніпропетровщині мер Жадько намагається приховати реальний результат виборів.

Другие новости