ПоддержатьУкраїнська

На кіберзахист ЦВК хочуть виділити 10 млн гривень

StopCor
StopCor

StopCor

На кіберзахист ЦВК хочуть виділити 10 млн гривень

У 2020 року на кіберзахист інформаційних ресурсів ЦВК виділять 10 млн грн, а на кіберзахист Державного реєстру виборців – понад 7 млн грн. Про це розповів голова Центральної виборчої комісії України Олег Діденко.

За інформацією Діденка, упродовж двох останніх років (2018 і 2019) на кіберзахист ЦВК витрачено майже 30 млн грн.

Кіберзахист покликаний допомагати у розробці та керувати стратегіями, необхідними для протидії шкідливим хакерським атакам або загрозам. Кіберзахист також передбачає проведення технічного аналізу для визначення шляхів і областей, які можуть атакувати зловмисники.

Найбільшою хакерською атакою на Україну була здійснена навесні 2017 року з використанням різновиду вірусу "Petya" та спричинив порушення роботи українських державних підприємств, установ, банків, медіа тощо. Внаслідок атаки була заблокована діяльність таких підприємств, як аеропорт "Бориспіль", ЧАЕС, Укртелеком, Укрпошта, Ощадбанк, Укрзалізниця та низки інших великих підприємств, передає "#ШоТам".

Зараженню піддалися інформаційні системи Міністерства інфраструктури, Кабінету Міністрів, сайти Львівської міської ради, Київської міської державної адміністрації, кіберполіції та Служби спецзв'язку України.

Другие новости