ПоддержатьУкраїнська

На Луганщині виявлено останки 6 учасників диверсійно-розвідувальної групи

StopCor
StopCor

StopCor

На Луганщині виявлено останки 6 учасників диверсійно-розвідувальної групи

До чергової частини Станично-Луганського відділу поліції надійшло повідомлення представників відділу пошукової роботи Збройних сил України про те, що в районі с. Тепле Станично-Луганського району Луганської області виявлено 6 трупів невідомих осіб, про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Оглядом місця події встановлено, що на ділянці місцевості, на глибині 2 м під шаром ґрунту, знаходяться останки 6 осіб, вдягнені у камуфльований одяг.

За попередніми даними встановлено, що виявлені особи ймовірно представники диверсійно-розвідувальної групи незаконних збройних формувань, які наприкінці 2014 року загинули під час бойового зіткнення з одним з підрозділів сил АТО, який дислокувався в Станично-Луганському районі Луганської області.

Для встановлення причини смерті останки направлені до Сєвєродонецького бюро СМЕ.

На місце події виїжджали керівництво прокуратури Луганської області, співробітники слідчого управління ГУНП в Луганській області та Станично-Луганського відділу поліції, а також слідчо-оперативна група у повному складі.

Наразі відомості за вказаним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України.

Стан досудового розслідування перебуває на контролі керівництва прокуратури області.

Другие новости