ПоддержатьУкраїнська

На російському кордоні затримали двох активістів “Кримської солідарності”

StopCor
StopCor

StopCor

На російському кордоні затримали двох активістів “Кримської солідарності”

26 березня зранку поблизу контрольного пункту в'їзду-виїзду "Каланчак" були затримані двоє активістів ГО “Кримська солідарність” Ремзі Бекіров та Руслан Сулейманов. Про це повідомляється на сторінці організації у Facebook.

 Фото: Facebook

За словами дружини одного з затриманих, Халід Бекірова, о 9:10 чоловіків зупинили на непідконтрольній стороні Каланчак і направили в модуль для додаткових перевірок, де вони перебувають і досі.

Повідомляється також, що дружина Ремзі Бекірова кілька разів телефонувала на гарячу лінію прикордонної служби ФСБ. За словами працівника, з затриманими активістами “проводяться заходи та складаються процесуальні документи”.

В організації нагадали, що в лютому 2017 року обох активістів затримали біля будинку Марлена Мустафаєва і засудили до адміністративного арешту за нібито несанкціонований мітинг.

У березні 2017 року "суд" у Сімферополі засудив Ремзі Бекірова до трьох діб арешту за поширення нібито екстремістських матеріалів в соціальних мережах.

У свою чергу Руслан Сулейманов брав участь в одиночному пікеті на підтримку заарештованих кримських татар і також був засуджений до штрафу в розмірі 10 тисяч російських рублів (близько 3500 гривень).

Читайте також: "На Донеччині бойовики обстріляли дві школи – ООС".

Другие новости