ПоддержатьУкраїнська

На тлі російської агресії: Байден може розмістити війська США у Європі

Артем Некрасов
Артем Некрасов

Журналист, редактор

На тлі російської агресії: Байден може розмістити війська США у Європі

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден на тлі ймовірного вторгнення Росії в Україну розглядає можливість розмістити війська США у Європі та країнах Балтії. 

 Байден може розмістити війська США у Європі Фото: Reuters

За інформацією The New York Times, Байден може розмістити тисячі американських військових, а також бойові кораблі з авіацією. 

Повідомляється, що під час зустрічі з посадовцями у резиденції президента США Кемп-Девід був запропонований варіант розмістити від 1 до 5 тисяч військових у східній Європі і країнах Балтії через можливе вторгнення Росії в Україну. 

Кількість військ можуть збільшити десятикратно у разі погіршення ситуації. 

Відповідне рішення Джо Байден повинен прийняти вже на цьому тижні.

Читайте також інші схожі новини:

  • Видання Financial Times вважає, що за допомогою безпрецедентного поширення даних розвідки Сполучених Штатів Америки про приготування Москви до повномасштабного нападу на Україну, Байден зміг переконати НАТО у реальності російської загрози.
  • Голова делегації Росії на переговорах у Відні з питань військової безпеки та контролю над озброєннями Костянтин Гаврилов заявив, що Росія дасть “військову відсіч”, якщо НАТО продовжить наступати на “хворі точки”.
  • Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що у разі повномасштабного вторгнення Росії в України вистачить зброї для відсічі.
  • Головне управління розвідки Міністерства оборони України заявляє про підготовку операції спецслужб Росії. Під час неї будуть проведені провокації проти військових Росії, щоб звинуватити в цьому Україну.

Другие новости