ПоддержатьУкраїнська

Нардеп Денисенко тисне на слідство у справі Марганецького водоканалу

StopCor
StopCor

StopCor

Нардеп Денисенко тисне на слідство у справі Марганецького водоканалу

До журналістів потрапило листування очільника КП «Марганецьке виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Дніпропетровської обласної ради» із Народним депутатом України Денисенком, у якому йдеться про втручання у хід розслідування кримінальної справи, порушеної проти підприємства.

Нардеп Денисенко тисне на слідство у справі Марганецького водоканалу

У своєму зверненні керівник установи скаржиться нардепу на «нестабільність емоційного стану працівників», яке виникло через порушення проти Марганецького водоканалу кримінальної справи за ч.2 ст.191 Кримінального Кодексу України — «Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем». Зазначимо, що кримінальне провадження проти підприємства стосується насамперед питань тарифоутворення та раціонального використання кошів.

Цікаво, що у відповідь на цей лист, депутат, який рішуче відкидає свої бізнес-зв’язки із комунальними підприємствами Дніпропетровщини, направляє депутатське звернення до очільника Нацполіції Дніпропетровської области, у якому вбачається втручання у розслідування та тиск на слідство.

Тож, у мешканців Марганцю та журналістів логічно виникає запитання - чи то народний обранець Денисенко не підтримує прозорість тарифів, чи то його помічники не розібрались, чи, може, все ж таки має власний інтерес до комунальних підприємств Дніпропетровщини? Що насправді коїться на стратегічно-важливому для міста комунальному підприємстві «Марганецьке виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» спробували розібратись журналісти у матеріалі Мутні марганецькі води : нардеп Денисенко тисне на слідство, а фірма, наближена до Олійника, може спровокувати техногенну катастрофу

Другие новости