ПоддержатьУкраїнська

Нардеп закликав до створення військового суду

StopCor
StopCor

StopCor

Нардеп закликав до створення військового суду

Народний депутат України Олександр Бригинець закликав до створення насамперед військового суду, а вже потім думати про специфіку корупціонерів.

Про це Бригинець повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

На думку Олександра Бригинця, сьогодні для України актуальнішим є створення не антикорупційного, а військового суду.

"Я не бачив подробиць концепції антикорупційного суду і, можливо, зміню свою думку, коли такі подробиці з'являться. Але поки я вважаю, що для нас актуальніше створити військовий суд", - зазначив нардеп.

Він зауважив, що корупціонери живуть і діють у звичайних умовах, а військові – на війні.

"Судді часто виносять нашим бійцям неправильні вироки, адже не беруть до уваги ті обставини, про які вони нічого не знають: що таке статут, наказ, бій… Так можна кожного героя посадити у в'язницю за вбивство ворога, бо ж у КПК не йдеться про те, що ворогів треба знищувати", - наголосив Бригинець.

Нардеп підкреслив, що специфіка у корупціонерів проста – все чітко прописано у законі: взяв хабар – у тюрму, а от про війну в законі нічого не йдеться.

"Тож, якщо розставляти пріоритети, я першою чергою за створення військових судів (беручи до уваги специфіку слідства, військова прокуратура і військова поліція вже існують), а вже потім треба думати про специфіку корупціонерів", - зауважив Олександр Бригинець.

Раніше повідомлялося, що президент Литви Даля Грибаускайте зауважила, що корупція завдає Україні більшої шкоди, ніж російська агресія. ЇЇ треба викорінювати, бо корупція стає на шляху покращення добробуту українців.

Другие новости