ПоддержатьУкраїнська

Нардепа Розенблата зловили в аеропорту з золотом та діамантами

StopCor
StopCor

StopCor

Нардепа Розенблата зловили в аеропорту з золотом та діамантами

Причетного до корупційних "бурштинових схем" нардепа Борислава Розенблата затримали у столичному аеропорту. Він збирався летіти до Німеччини з коштовностями.

Нардепа Розенблата зловили в аеропорту з золотом та діамантами

Новину повідомляє "Преса України".

Сьогодні, 19 жовтня, в аеропорту "Київ" затримали народного обранця Борислава Розенблата. Йому завадили покинути Україну представники Національного антикорупційного бюро. За попередніми даними, позафракційний нардеп мав здійснити рейс Київ – Кельн.

З собою український депутат взяв золото та діаманти. Наразі невідомо, яка вартість "приданого" Розенблата, яке він хотів вивезти до Німеччини. На своїй сторінці у соцмережі депутат зазначив, що повідомляв НАБУ про намір здійснити триденну поїздку за кордон. Він також продемонстрував квитки в дві сторони.

"Наразі відсутні будь - які заборони щодо мого пересування. Додав до заяви копії квитків у дві сторони. Але у НАБУ свої закони та порядки. Свавілля продовжується!" – також зазначив Розенблат.

Нагадаємо, раніше в цьому році київський суд заборонив Бориславу Розенблату покидати Україну. Він також зобов'язаний носити електронний браслет. Нардепа вважають причетним до корупційних схем, пов'язаних з видобутком бурштину. За попередніми даними, він отримав хабар – понад 300 тисяч доларів. До слова, термін запобіжного заходу щодо народного обранця закінчився. Про це він також зазначив на своїй сторінці у соцмережі.

Другие новости