ПоддержатьУкраїнська

Нардепи від партії "Голос" вимагають зупинити конкурс на посади заступників голови ДБР

StopCor
StopCor

StopCor

Нардепи від партії 'Голос' вимагають зупинити конкурс на посади заступників голови ДБР

ДБР оголосило конкурс на посади першого заступника і двох заступників директора. Народний депутат України від партії "Голос" Олександра Устінова стверджує, що це зробили з порушеннями.

Серед документів, які необхідно подати, зокрема, вказана медична довідка, декларація особи та відомості про наявність чи відсутність судимості. Їхній претендент має особисто принести в центральний офіс ДБР.

Інформація про оголошення конкурсу з'явилося на сайті ДБР і датована 29 грудня 2019 року.

Нардеп Устінова посилається на закон про ДБР, в якому передбачено "оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Бюро не пізніше ніж за 15 робочих днів до дня закінчення прийому документів для участі в конкурсі", передає "Тексти.org.ua".

"В порушення закону і підзаконного акта, яким регламентуються конкурси а ДБР, "Слуги" знову хочуть під прикриттям свят і олів'є поставити своїх ручних керівників в ДБР. І не просто "Слуги", а голова комітету з правової політики, яка мала б стояти на захисті права і державності", - вважає Устінова.

Нардепи від партії ''Голос'' вимагають зупинити конкурс на посади заступників голови ДБР

Як відомо, 27 грудня президент Володимир Зеленський звільнив Романа Трубу з посади директора Державного бюро розслідувань.

Другие новости