ПоддержатьУкраїнська

Нардепу Денисенку вручили підозру

StopCor
StopCor

StopCor

Нардепу Денисенку вручили підозру

Вже не перший місяць «СтопКор» стежить за подіями в Дніпрі та корупційними злочинами, які здійснили за сприяння народного депутата Андрія Денисенка. Десятки звернень до Генеральної прокуратури, НАБУ, МВС та СБУ – але відповідей немає. Тож активісти «СтопКору» вирушили до Дніпра, щоб самотужки вручити Денисенку громадську підозру на підставі проведених журналістських розслідувань.

Нардепу Денисенку вручили підозру

Аж тут з’ясувалося, що за адресою, яку нардеп вказав у декларації, він… не проживає. Те, що квартира, де мав би мешкати пан Андрій, дійсно йому належить і вона досить спартанська, це факт. Його тут навіть пам’ятають, втім давно не бачили.

Нардепу Денисенку вручили підозру

Бо народний депутат збрехав і насправді живе зовсім в іншому місці. Втім, така брехня заборонена законодавством. Але після всіх розслідувань журналісти вже знають, де шукати нардепа. Наприклад, в кабінеті першого заступника обласного голови Дніпропетровської області або в іншого заступника – пана Валерія Безуса, який власними руками віддав Аульську хлоропереливну станцію, стратегічний об’єкт підвищеної небезпечності, в приватні руки компанії, яку контролює Денисенко. Можливо, тому від документа, який стопкорівці намагалися йому залишити, він відхрестився, як і взагалі від знайомства зі скандальним депутатом.

«Я жодних повідомлень брати не буду, тому що я Денисенка як депутата знаю, але з ним жодного разу я не бачився і не спілкувався (…) Особисто його не бачив. І в цьому приміщенні – ані разу», - запевнив пан Безус.

Пильнуйте за перебігом подій з сюжету:

https://youtu.be/_2azcfwiTUI

Другие новости