ПоддержатьУкраїнська

Народні депутати передали до КСУ заяву про відставку 11 суддів 

StopCor
StopCor

StopCor

Народні депутати передали до КСУ заяву про відставку 11 суддів 

Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив, що заяву про відставку 11 суддів КСУ із підписами 226 депутатів у середу зранку передали до Конституційного суду.

Фото: Арахамія / facebook

Про це пише УНН.

"Позиція: закликаємо суддів Конституційного суду, які підтримали рішення від 27 жовтня, 11, чотири не підтримали, про них тут немає мови, а ці 11 – закликаємо їх добровільно піти у відставку", - сказав Арахамія.

З його слів, звернення підписали 226 депутатів.

"Ми могли б, якщо треба, зібрати більше підписів, щоб продемонструвати, що у нас є достатня кількість голосів, фактично це така символічна цифра, щоб вони розуміли, що у нас є політична воля це зробити", - зазначив він.

Зі слів народного депутата від партії "Голос" Ярослава Железняка, який також прийшов під КСУ, судді "точно отримали звернення народних депутатів".

"Сподіваюсь, воно буде мати певний ефект. Але поки що немає новин, наскільки вони будуть дослухатись до цього звернення. Ми будемо реєструвати сьогодні законопроекти, будемо їх проводити у тому числі у порядок денний. У тому числі для того, щоб, скажімо, народ України точно не опинився з тим непередбачуваним і не дуже патріотичним судом, який ми зараз бачимо", - сказав він.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Трамп звинуватив Байдена у "великому шахрайстві" на виборах.

Другие новости