ПоддержатьУкраїнська

«Наш спецагент» - Зеленський потролив Гордона на пресконференції

StopCor
StopCor

StopCor

«Наш спецагент» - Зеленський потролив Гордона на пресконференції

Український журналіст Дмитро Гордон, який потрапив у скандал через публікацію інтерв'ю з кремлівським терористом Ігорем Гіркіним, поставив питання президенту Володимиру Зеленському

Перед тим як журналісту передали мікрофон, Зеленський пожартував: «Наш спецагент, як мені сказали». Це є відсиланням до заяви Гордона про те, що його інтерв'ю з терористом проводилося за сприяння українських спецслужб, а «флешка» з відео була відправлена до Гааги.

Гордон поставив президенту питання про те, чи розуміє він за результатами грудневої зустрічі з главою РФ Володимиром Путіним, «що зустрічатися з ним зовсім немає сенсу», оскільки «на українських умовах він Донбас не віддасть».

Зеленський розповів про звільнення українських громадян з полону так званих «Л/ДНР» після зустрічі в нормандському форматі і анонсував новий саміт після закінчення пандемії COVID-19.

«Що стосується президента Росії, ми нічого з цим не зробимо. Ми повинні з ними говорити і повинні домовлятися», - сказав глава України, під час прес-конференції в Маріїнському парку.

Другие новости