ПоддержатьУкраїнська

Наступного тижня розпочнеться евакуація співробітників посольства США з України

Владимир Садыков
Владимир Садыков

Редактор ленты новостей

Наступного тижня розпочнеться евакуація співробітників посольства США з України

Державний департамент Сполучених Штатів Америки розпорядився почати евакуацію американських дипломатів з України вже у понеділок, 24 січня.

 США повідомили Україну про початок евакуації родин дипломатів Фото: Радіо Свобода

Держдепартамент розпорядився сім'ям співробітників посольства США в Україні розпочати евакуацію із країни вже у понеділок. Про це повідомив кореспондент Fox News Лукас Томлінсон у Twitter.

Томлінсон додав, що про це повідомили офіційні особи.

Також раніше, джерело "CNN", близьке до українського уряду, повідомило, що президент України Володимир Зеленський обговорив можливу евакуацію співробітників посольства з держсекретарем США Ентоні Блінкеном.

Читайте також інші схожі новини:

  • Видання Financial Times вважає, що за допомогою безпрецедентного поширення даних розвідки Сполучених Штатів Америки про приготування Москви до повномасштабного нападу на Україну, Байден зміг переконати НАТО у реальності російської загрози.
  • Голова делегації Росії на переговорах у Відні з питань військової безпеки та контролю над озброєннями Костянтин Гаврилов заявив, що Росія дасть “військову відсіч”, якщо НАТО продовжить наступати на “хворі точки”.
  • Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що у разі повномасштабного вторгнення Росії в України вистачить зброї для відсічі.
  • Головне управління розвідки Міністерства оборони України заявляє про підготовку операції спецслужб Росії. Під час неї будуть проведені провокації проти військових Росії, щоб звинуватити в цьому Україну.

Другие новости