ПоддержатьУкраїнська

"Наступного тижня запланований розгляд законопроекту про народовладдя через всеукраїнський референдум", – Стефанчук

StopCor
StopCor

StopCor

'Наступного тижня запланований розгляд законопроекту про народовладдя через всеукраїнський референдум', – Стефанчук

Перший заступник голови ВРУ Руслан Стефанчук розповів, що на наступному тижні парламент планує розглянути законопроект про народовладдя через всеукраїнський референдум. Про це він повідомив під час відеозвернення, передає "Рубрика" із посиланням на "УНН".

 Фото: Прямий

"Наступного тижня запланований розгляд законопроекту про народовладдя через всеукраїнський референдум, як на мене, це дуже символічно, що прийняття такого закону відбувається саме в період чергової річниці проведення всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року, який подарував незалежність України", – каже Стефанчук

Окрему увагу парламент планує приділити законопроекту про інвестиційну няню, якою передбачено державна підтримка інвестиційних проектів зі значними інвестиціями.

За його словами, також буде розглядатися законопроект про систему громадського здоров'я, віртуальні активи, законопроекти щодо захисту прав осіб з-поміж дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність, а також низка соціальних ініціатив, спрямованих на захист населення в період карантину пов'язаного із запобіганням виникнення та поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Усього ж, за словами Стефанчука, парламент готується розглянути близько сотні законопроектів на наступному тижні.

Також він висловив сподівання, що мала кількість депутатів у Верховній Раді не вплине істотно на роботу парламенту.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні зафіксували перші порушення під час проведення другого туру місцевих виборів.

Другие новости