ПоддержатьУкраїнська

НБУ хоче позбавити тисячі українських сімей свого дому

Юлія Сало
Юлія Сало

Голова правління "Всеукраїнський рух "Фінансовий Майдан"

НБУ хоче позбавити тисячі українських сімей свого дому

Це вже повне жахіття. НБУ закликає заблокувати законопроєкт №3640, котрий передбачає продовження дії мораторію на відчуження житла у позичальників. Як ви думаєте, чому в Україні іпотека під 25-30 відсотків? Не знали? Тому що у валютних позичальників все ще є їхнє законне право на єдине житло! А НБУ намагається зробити для країни іпотечні кредити під 2-3 відсотки, але заради цього готовий позбавити тисячі сімей свого дому! 

 Ілюстрація: СтопКор

Ви готові впевнено гарантувати, що за фактом вилучення у тисяч українських сімей єдиного даху над головою в країні почне працювати іпотека під 2-3 відсотки? Давайте відверто: іпотеку під 10 відсотків не можна називати доступною. Досить дурить народ! Як взагалі в країні, де абсолютно непередбачувана економіка, можна втягувати українців в іпотеку? 

Звернення НБУ 

 А це звернення Національного банку до депутатів — і сміх, і гріх. Сміх, бо погано прихована маніпуляція і брехня, а гріх — через невгамовну ненажерливість і лицемірство НБУ. 

Сутність навіть не в самому законопроєкті №3640, аж ніяк, а в самому НБУ і в його огидному заклику до депутатів не голосувати за законопроєкт Дубінського.

Для тих, хто так і не зміг розібратися:

Валютна іпотека, в яку злочинно втягнули сотні тисяч законослухняних позичальників, винятково на совісті НБУ. І валютний колапс — також з вини тих, чиєю головною задачею є утримання стабільності гривні. І те, що комерційні банки так і не змогли знайти механізму врегулювання безвихідних договірних зобов'язань валютних позичальників — все це теж з вини НБУ. 

За час дії мораторію становище позичальників винятково погіршилося, і ніхто, абсолютно ніхто навіть не спробував поцікавитися, де і як позичальнику знаходити кошти для так званого врегулювання взаємин з банком-кредитором. 

Бідні банки

 Фото: Скріншот

Шість років ми виживаємо, на кожному кроці несучи на собі функцію держави (медицина, армія, освіта, судова система — стомимося перераховувати), а тим часом комерційні банки стабільно рапортували про прибутки. Їхні акціонери — в першу чергу.

Тепер же, коли у банків з'явився РЕАЛЬНИЙ шанс раз і назавжди по-мирному розійтися з валютними позичальниками, НБУ впав у безумство і, як у п'яному маренні, поніс ахінею про шахраїв і доступну іпотеку.

Звернення 

Вельмишановний топменеджмент НБУ, ви або там закінчуйте з хімією експериментувати, або речі своїми іменами називайте! Очі у людей є і вони все одно дізнаються всю правду! 

Закликаю народних депутатів України самостійно розібратися в користі і можливій шкоді законопроєкту №3640, і в аж ніяк не святих мотивах НБУ та прийняти неупереджене, зважене і справедливе рішення. Закликаю депутатів стати на захист конституційних прав простих людей! Українські сім'ї мають право на житло, українці не повинні і не можуть жити на вулиці!

Другие новости

Более 3 миллиардов гривен убытков: разоблачены хакеры, годами шантажировавшие ведущие мировые компании

Более 3 миллиардов гривен убытков: разоблачены хакеры, годами шантажировавшие ведущие мировые компании

Для осуществления хакерских атак члены группировки использовали собственные разработки вредоносного программного обеспечения, включая несколько видов вирусов-шифровальщиков