ПоддержатьУкраїнська

"Не виноватая я, он сам сказал": радник Кличка Давтян стверджує, що про свою заяву на звільнення дізнався з новин

StopCor
StopCor

StopCor

'Не виноватая я, он сам сказал': радник Кличка Давтян стверджує, що про свою заяву на звільнення дізнався з новин

Заступник голови КМДА Дмитро Давтян не збирається подавати заяву на звільнення. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Він підкреслив, що про нібито своє рішення написати заяву на звільнення навіть не знав.

"Пан Кличко на прес-конференції заявив, що я написав заяву про звільнення з посади заступника голови КМДА. З етичних міркувань критикувати не буду. Скажу лише, що заяву не писав, писати не збираюся, а про це дізнався з новин", – сказав Давтян.

https://www.facebook.com/davtyan.dmytro/posts/558018121405109

Він написав також, що шкодує, що Кличко поставив інтереси зовнішніх сил, яким не зміг протистояти, вище інтересів киян. І додав, що його вибір – продовжувати працювати на благо жителів міста.

Щоправда, на благо яких саме киян працюватиме Дмитро Давтян – незрозуміло. Адже, нагадаємо, саме під його керівництвом відбувається, зокрема, реконструкція Шулявського шляхопроводу. Давтян відповідає за транспортну інфраструктуру Києва. У розіграному штучно тендері він, на відміну від антимонопольного комітету, не бачить протизаконних дій. Але спілкуватися з журналістами "СтопКору" та відповідати на наші запитання на камеру не захотів.

"Мені незрозуміло, як Давтян збирається триматися за свою посаду, якщо порушення вже є виявленим фактом. Антимонопольний комітет та низка журналістських розслідувань наших та наших колег це довели, компанії вже оштрафовані – на 56 млн гривень кожна. Гадаю, заступник мера саме тому не захотів з нами спілкуватися – відчуває свою провину", – говорить журналістка "СтопКору" Альона Середа.

Другие новости