ПоддержатьУкраїнська

Затори ціню в півмільярда: хто стоїть за скандальною реконструкцією Шулявського мосту?

StopCor
StopCor

StopCor

Затори ціню в півмільярда: хто стоїть за скандальною реконструкцією Шулявського мосту?

Схоже, що затори поблизу Шулявки можуть залишитись прокляттям для столичних автомобілістів ще на кілька років. Адже з проведеним тендером і підписаним договором на реконструкцію мосту не все чисто.

За результатами розгляду справи дії ТОВ "Північно-Український будівельний альянс" і ТОВ "Спецбуд-Плюс" визнано порушеннями Закону України "Про захист економічної конкуренції" – зазначається у відповіді з розслідування тендеру, який провів антимонопольний комітет. Та найцікавіше – далі.

https://www.youtube.com/watch?v=emU9kETp7_s

За результатами аналізу інформації, отриманої під час розгляду справи, встановлено, що ТОВ "Спецбуд-Плюс" та ТОВ "Північно-Український будівельний альянс" є членами Української державної будівельної корпорації "Укрбуд".

Як повідомив голова Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький, 19 червня 2019 року тимчасова адміністративна колегія антимонопольного комітету України увалила рішення щодо доведення змови на цих торгах, і було накладено штрафні санкції – по 56 мільйонів гривень на кожну з фірм.

Керівником будівельної корпорації "Укрбуд", до якої належать обидві компанії, що брали участь в тендері, ще донедавна був Максим Микитась, давній товариш мера Кличка. Свою дружбу посадовці не приховують. Ось, наприклад, спільний вояж приватним літаком з Неаполя до Києва.

Тендер розіграли між собою дві компанії, що входять до корпорації ''Укрбуд''

А це офіційна відповідь заступника Кличка, Дмитра Давтяна, який відповідає за транспортну інфраструктуру столиці: "Процедура закупівлі "відкриті торги" за предметом закупівлі "Реконструкція транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Гетьмана у Солом’янському та Шевченківському районах м. Києва" проведена у рамках чинного законодавства".

Досить дивно, що пан Давтян, на відміну від АМКУ, у штучно розіграному тендері порушень не бачить. Однак пояснювати це на камеру заступник столичного голови чомусь так і не захотів.

Як стало відомо 23 вересня, міський голова Києва Віталій Кличко хоче звільнити двох заступників – Олександра Спасибка і Дмитра Давтяна, які відповідали за транспортну інфраструктуру Києва. Примітно, що відповідне рішення очільник столиці ухвалив одразу після виходу нашого розслідування в ефір.

Другие новости