ПоддержатьУкраїнська

"Нємцов з повагою ставився до України", – Порошенко

StopCor
StopCor

StopCor

'Нємцов з повагою ставився до України', – Порошенко

Експрезидент України Порошенко заявив, що за декілька тижнів до смерті російський опозиційний політик Борис Нємцов повідомив, що має докази участі підрозділів російської армії у війні проти України.

Про це Петро Порошенко нагадав у Telegram-каналі, передає "Прямий".

"За декілька тижнів до смерті Бориса Нємцова у 2015 році я мав з ним розмову про стосунки між Україною і Росією. Борис тоді сказав мені, що має оприлюднити переконливі докази участі регулярних підрозділів російських збройних сил у війні проти України. Думаю, хтось дуже боявся, що він це зробить. Згодом Бориса вбили. І це зухвале вбивство досі не розкрито", - розповів Порошенко.

"За нашу і вашу свободу" - це гасло стало життєвим девізом Бориса Нємцова. Він став для нас прикладом росіянина, який з повагою ставився до України, людиною, яка віддано боролася, щоб захистити свободу і демократію у власній державі. Спочивайте з миром, Борисе! Вічна пам’ять", - написав він.

Бориса Нємцова, одного з провідних лідерів російської опозиції, вбили пізно ввечері 27 лютого 2015 року у Москві. Вбивство Нємцова досі не розкрито.

Другие новости

Студентам Киевщины рассказали о путях разоблачения коррупции в настоящих реалиях и профилактике ее проявлений

Студентам Киевщины рассказали о путях разоблачения коррупции в настоящих реалиях и профилактике ее проявлений

Студентам рассказали о том, как бороться с коррупцией и обсудили главную тему встречи "Актуальные вопросы разоблачения и профилактики коррупционных проявлений в сегодняшних реалиях"