ПоддержатьУкраїнська

"Нормальний рівень зарплати міністра – 400 тисяч гривень", – експерт

StopCor
StopCor

StopCor

'Нормальний рівень зарплати міністра – 400 тисяч гривень', – експерт

Щоб подолати корупційні схеми та спокуси, нормальним ринковим рівнем заробітної плати для міністра мали би бути щонайменше 400 тисяч гривень, для першого зама – 350 тисяч і для звичайного заступника – 300 тисяч гривень. Такі цифри озвучив відомий топменеджмер Володимир Шульмейстер у розмові з координатором "Стоп корупції" Романом Бочкалою.

На думку пана Володимира, одна з найближчих реформ, до яких має вдатись команда нової влади – це зміна закону про державну службу і встановлення нормальних зарплат людям, що працюють на державу.

Інтерв'ю Романа Бочкали з Володимиром Шульмейстером

Пан Шульмейстер розповів, що рішення про його вихід з Мінінфраструктури було ухвалене у вересні 2015 року – після невдалих спроб захистити бюджет міністерства. Тоді пан Володимир з колегами намагався збільшити бюджет оплати праці співробітникам відомства з 23 до 140 млн грн на рік.

Натомість, за його словами, після цього тему адекватної оплати праці міністрів незаслужено оминали.

"Коли до мене звернулися в червні люди, які пальпували, що я думаю про міністерство, я спитав: а які там зарплати? Мені відповіли: ну от, 30-40, до 50 тисяч може якось набігати. Я сказав: це немислимо, це самообман. Я думаю, що Зеленський це чудово розуміє і сподіваюсь на зміну закону про держслужбу", – резюмував експерт.

Докладніше про це – в інтерв'ю: "Самый быстрый путь – это бездоговорняковое движение к цели", – Владимир Шульмейстер

Другие новости