ПоддержатьУкраїнська

Новий кандидат: стало відомо, хто з екс-міністрів хоче обійняти пост президента України

StopCor
StopCor

StopCor

Новий кандидат: стало відомо, хто з екс-міністрів хоче обійняти пост президента України

Охочих замінити Порошенка на посту президента України стає все більше. Про намір балотуватися на наступних виборах заявив Ігор Шевченко. Так, він пообіцяв розповісти, як створити "феномен Макрона".

Новину передає "Преса України".

Ігор Шевченко, який з 2014 до 2015 року обіймав посаду міністра екології та природних ресурсів України, буде боротися за крісло президента. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі. Деталі він пообіцяв надати сьогодні, 13 листопада.

"Поділюся своїми думками про те, які якості та компетенції повинен мати політик нового типу, і як створити "феномен Макрона" в українській політиці. Також розкрию джерела фінансування своєї президентської кампанії й оголошу умову, при якій буду готовий відмовитися від свого наміру балотуватися", – написав політик.

Варто зазначити, що репутація Шевченка має плями. У 2015 році він фігурував у корупційних скандалах. Проти нього було порушено справу за статтею "незаконне збагачення". Проте згодом її закрили. Також Арсеній Яценюк, перебуваючи на посаді прем’єра, висловив політику догану за недостатню увагу до пожежі на нафтобазі "БРСМ-Нафта", що поблизу Києва. На момент інциденту Шевченко планував відвідати Ніццу.

Другие новости