ПоддержатьУкраїнська

У тюрмі його називали “Собачник” – подробиці про кримінальне минуле Павловського, якого підозрюють в організації вбивства Гандзюк

StopCor
StopCor

StopCor

У тюрмі його називали “Собачник” – подробиці про кримінальне минуле Павловського, якого підозрюють в організації вбивства Гандзюк

Виявилось, що Ігор Павловський був раніше судимим і у в'язниці він мав прізвище “Собачник”. Також, чоловік “дуже любить розповідати про своє кримінальне минуле” – повідомялє “Знай.юа”.

Сам Павловський каже, що прізвисько Собачник дали йому за тягу до розведення домашніх тварин.

"Я дуже люблю собак, раніше тримав багато порід, в основному ротвейлерів, які вигравали призові місця на чемпіонатах України. Звідси й прізвисько", – цитує його видання.

 Ігор Павловський/Фото: скріншот

Зв'язок Павловського і передбачуваного організатора вбивства

Начальник штабу херсонського громадського формування "Чорний Туман" Дмитро Диновський (Дим) розповів журналістам таке трактування зв'язків "Опера" (організатора вбивства Сергія Торбіна) і екс-помічника нардепа з президентської фракції.

"Торбін і Павловський – це одна команда. Опер, як і вся його група, ніякого відношення до нашого об'єднання не мають. У них інша організація, і з травня місяця ми перебували в конфлікті", – говорить він.

Також, екс-шеф Ігоря Павловського Микола Паламарчук, який, за інформацією активістів, в останню хвилину не потрапив до складу тимчасової парламентської комісії щодо вбивства Гандзюк, спростовує свою причетність до злочину.

Як повідомлялось раніше, 10 листопада було затримано та обрано запобіжний захід Ігорю Павловському, якого підозрюють в організації жорстокого вбивства активістки Катерини Гандзюк, в обличчя якої невідомий вилив сірчану кислоту. Інцидент стався біля під'їзду її будинку у Херсоні. Жінку з хімічним опіком понад 30% тіла госпіталізували. Гандзюк перебувала на лікуванні в Київському міському опіковому центрі.

4 листопада Гандзюк після тривалого лікування померла.

Читайте по темі: "СБУ затримала підозрюваного в організації вбивства Катерини Гандзюк – Ігоря Павловського".

Другие новости