ПоддержатьУкраїнська

Ну, Скосар, постривай: НАБУ надіслало до САП запит для розгляду справи екснардепа

StopCor
StopCor

StopCor

Ну, Скосар, постривай: НАБУ надіслало до САП запит для розгляду справи екснардепа

Нова влада, нові законопроєкти: у суспільства з’явилась є надія, що у справах корупції на вищих щаблях нарешті настане довгоочікувана справедливість. Саме тому "СтопКор" подав заяву до Національного антикорупційного бюро України з вимогою поновити кримінальне провадження проти одіозного екснардепа Скосаря. Чи отримає справа логічне продовження і фінал – дивіться у сюжеті Христини Кришихи.

https://www.youtube.com/watch?v=cFVz8fEPTGk&t=254s

НАБУ зі свого боку направило звернення "Стоп корупції" з приводу справи Ігоря Скосаря і в інші правоохоронні органи: "Керуючись частиною третьою статті 22 Закону, запит надіслано за належністю до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України для розгляду відповідно до чинного законодавства України".

Запит спрямовано до САП

В тому, що ці справи потрібно піднімати з архіву новій владі та доводити їх до логічного кінця, переконаний полковник СБУ у відставці, військовий експерт Олег Старіков.

"Будемо сподіватися, що політичної волі президента країни, який буде тиснути на генпрокурора, який буде, знову ж таки, набирати, призначати на посади не за особисту відданість, вистачить. Тоді система почне працювати. Якщо він пустить на самоплив – ніхто нічого робити не буде. У кожного слідчого по 500 справ – вони просто завалені, сидять... Так ось, їм треба зараз сказати: "Ось ці твої основні справи, одне, два провадження – займайся", тоді результат буде", – наголошує пан Олег.

Другие новости