ПоддержатьУкраїнська

Обери гідних - "СтопКор" висунув свої кандидатури до Ради громадського контролю НАБУ

StopCor
StopCor

StopCor

Обери гідних - 'СтопКор' висунув свої кандидатури до Ради громадського контролю НАБУ

Цього року в онлайн-конкурсі на членство у Раді громадського контролю НАБУ беруть участь три представника ГО "Стоп Корупції": Голова Святогірського міського відокремленого підрозділу "Стоп Корупції" Володимир Рибалкін, журналіст-розслідувач Артем Лагутенко та громадський активіст Олександра Щукіна.

"Багато чого вже зроблено і не менше необхідно подолати. Формування довіри до реформ можливе тільки через залучення до контролю незалежних громадських діячів. Прозорість роботи такої найважливішої структури у боротьбі з корупцією, як НАБУ, є складовою успіху. Я і моя команда не тільки самі боремось з порушеннями, а й робимо все, щоб висвітлювати та пояснювати шлях антикорупційних реформ простим громадянам" - пояснює свої мотиви Олександра Щукіна, громадський активіст та журналіст.

Обери гідних - ''СтопКор'' висунув свої кандидатури до Ради громадського контролю НАБУ

"В мене є уявлення як повинна виглядати наша країна без корупції - і я мрію побачти Україну такою. А якщо ти йдеш за мрією, то все обов'язково вийде" - додає Олександра.

Тож, колектив журналістів, правозахисників та громадських активістів "Стоп Корупції" закликає усіх голосувати за нашу команду: журналіст Артем Лагутенко (номер 16), громадський діяч та журналіст Олександра Щукіна (номер 39) та Голова Святогірського міського відокремленого підрозділу "Стоп Корупції", волонтер та учасник АТО Володимир Рибалкін (номер 27). Голосуй за гідних - обирай кращих!

Обери гідних - ''СтопКор'' висунув свої кандидатури до Ради громадського контролю НАБУ
Обери гідних - ''СтопКор'' висунув свої кандидатури до Ради громадського контролю НАБУ

Нагадаємо, Рада громадського контролю НАБУ формується у складі 15 осіб, відібраних за результатами конкурсу. Конкурс з формування складу Ради громадського контролю проводиться шляхом рейтингового Інтернет-голосування громадян, які проживають на території України. Рейтингове голосування відбудеться 30 травня 2018 року з 9:00 до 21:00 за посиланням https://nabu.gov.ua/voting/index.php

Другие новости