ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на середу, 30 травня

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на середу, 30 травня

У середу в Україні буде мінлива хмарність. Майже на всій території країни очікується суха погода. Температура повітря вночі складе +5...+20 градусів, удень +21...+29. Вітер змінних напрямків, переважно східний, південний, південно-східний, північно-західний, північний і північно-східний, 1-6 м/с.

У північних областях очікується сонячна погода. У регіоні переважно без опадів. Вночі температура повітря складе +10...+15 градусів, удень — від +26 до +28. Вітер південно-східний, східний, північно-східний і південний, 1-4 м/с.

У південних областях — мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть +11...+15 градусів, удень повітря прогріється до +22...+28. Вітер північний, північно-східний і східний, 1-5 м/с.

У Криму буде мінлива хмарність. На більшій частині півострова очікується суха погода. Вночі температура повітря складе +14...+20 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +22 до +27. Вітер північний, північно-східний і східний, 1-7 м/с.

У східних областях буде хмарно. У регіоні опадів не передбачається. Вночі до +9...+13 градусів, денна температура повітря складе +22...+25. Вітер східний, північно-східний і північний, 1-5 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно суха погода. Температура повітря вночі опуститися до +5...+15 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +21...+29. Вітер східний, південний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах — сонячна погода. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +11...+15, удень — до +25...+27 градусів. Вітер переважно східний, південний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях — мінлива хмарність. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +10...+13 градусів, удень — від +25 до +29. Вітер східний, північно-східний і північний, 1-5 м/с.

Другие новости