ПоддержатьУкраїнська

Обшуки в Аласанії: у Мережу виклали черговий аудіозапис за участі Труби

StopCor
StopCor

StopCor

Обшуки в Аласанії: у Мережу виклали черговий аудіозапис за участі Труби

У Мережу виклали запис, на якому, імовірно, ексголова ДБР Роман Труба обговорює обшук у помешканні голови правління "UA:Суспільне мовлення" Зураба Аласанії.

Відповідний аудіозапис був оприлюднений на анонімному Telegram-каналі "Трубу прорвало", передає "Depo.ua".

"Того ж 14 серпня Труба заслухав ще одну медійну справу. Доповідач той самий Корецький. Він розповідає, що журналістів Національної суспільної телекомпанії довгий час прослуховують у рамках справи якогось американського фонду. Обшуки, які Корецький зупинив, відбулися через два тижні – 30 серпня 2019 року. Міжнародні організації назвали їх тиском на свободу слова", – розповів автор каналу.

Корецький: у нас така ситуація, яка називається Аласанія. Національна суспільна телерадіокомпанія. Знаєте про це? Зураб Аласанія

Труба: Ну?

Корецький: Дивіться. У нас є провадження з СБУ-шниками. Там стоять НСРД. Двійки і вся х*рня.

Труба: по чому?

Корецький: по тому, що вони п*здять гроші американські. Там є фонд на мільярд. Суспільне.

Труба: Аласанія - це Аваков!

Корецький: я не знаю, чи зараз. Ми давніше. Це все починалося раніше, Роман Михайлович. Питання в чому. У нас на НСРД вони достатньо… Я хочу побачити ці НСРД. Максим Резніченко планував на завтра обшук. Я відклав.

Труба: скільки?

Корецький: там нещасних вісім обшуків: в квартирі Аласанії. Дивіться, це розстановка цих обшуків… Дивіться, є фонд при Національній державній телекомпанії. На цей фонд американці заводять гроші. А вони ці гроші крали.

Труба: тут не за це мова йде. Тут мова йде про купівлю якихось відеокамер.

Корецький: Я вам розказую. Це за бабки цього фонду все робиться. Вони пи*дять на оцьому. Тобто вони купляють ці камери в 10 раз дорожче. І ми це НСРД поставили. Там включаються певні розмови. Але я хочу це НСРД сам послухати. Бо я тут операм не вірю. Розумієте?

Другие новости