ПоддержатьУкраїнська

Огорожа від правди: Рожкова за ніч обгородилась парканом від активістів (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

Огорожа від правди: Рожкова за ніч обгородилась парканом від активістів (фото)

У ніч на 4 грудня Катерина Рожкова загородила в'їзд до цілої вулиці, на якій мешкає, залізним парканом. Мета одна – перешкодити учасникам акції "Зупинимо корупцію в НБУ" поспілкуватися з нею.

 Паркан з'явився за одну нічФото: ''СтопКор''

Варто зауважити, що таким діями пані Рожкова обмежила не тільки в'їзд на територію, а і виїзд з неї, що завадило мешканцям вулиці адекватно пересуватися. Про це повідомив один з її сусідів, який не зміг виїхати за паркан автівкою. Втім, місцеві жителі були зовсім не проти акції – швидко знайшли ключі та впустили активістів, тож огородитися не вдалося.

 Акція під будинком Катерини РожковоїФото: ''СтопКор''
 Акція під будинком Катерини РожковоїФото: ''СтопКор''

Зауважимо, безстрокова акція "Зупинимо корупцію в НБУ" триває вже четвертий тиждень. За цей час ані голова Нацбанку Яків Смолій, ані його перша заступниця Катерина Рожкова не виявили бажання вийти до протестувальників та поспілкуватися з людьми.

 Фото: ''СтопКор''

Нагадаємо, що наприкінці жовтня цього року головного спеціаліста Нацбанку Євгена Піскотіна затримали на хабарі в 50 тисяч доларів. За даними журналістів, гроші він мав передати Катерині Рожковій – першій заступниці Голови Нацбанку. Нібито в обмін на винагороду вона мала виступити гарантом у шахрайській змові. Про це "СтопКору" стало відомо із власних джерел.

Другие новости