ПоддержатьУкраїнська

Охоронці кандидата від «Слуги народу» Роя відлупцювали і пограбували журналістів

StopCor
StopCor

StopCor

Охоронці кандидата від «Слуги народу» Роя відлупцювали і пограбували журналістів

Агрорейдерство, дерибан бюджетних коштів на ремонті доріг, передвиборчий піар на вічно недобудованому парку – ось лише кілька «подвигів» депутата Дніпропетровської обласної ради Володимира Роя та голови облради Святослава Олійника. Як на батьківщині Президента Зеленського дует колишніх борців за «Україну майбутнього» та «Відродження», а тепер «Слуг народу» вже не один рік тероризують Синельниківський район? Розслідував Артем Поліковський.

https://www.youtube.com/watch?v=AXe5gXSpbRc

На гарячу лінію «Стоп корупції» звернулися небайдужі місцеві жителі Синельниківського району, які повідомили масу цікавих фактів. У розповідях фігурують очільник ОТГ Мартиненко, а також місцевий бізнесмен та чинний депутат Володимир Рой. Керує ж цими схемами, за словами місцевих, голова обласної ради Дніпропетровщини Святослав Олійник.

Також репортерам став відомий факт, що вищезгадані особи мають ще й незадекларовану нерухомість. Тож знімальна група «СтопКору» вирушила у відрядження на Дніпропетровщину. І саме в один з днів, коли медійники приїхали в село Грушувато-Криничне, аби перевірити, чия ж там вілла на березі Дніпра – розпочалося найцікавіше.

Тільки-но журналісти приземлили коптер на достатній відстані від самої території, до них приїхав Володимир Рой власною персоною, після чого зачинився в автомобілі та заблокував рух нашої автівки «СтопКору».

 До знімальної групи на розкішній Audi Q8 приїхав депутат облради Рой Фото: СтопКор

Згодом на місце прибув і брат Володимира – Анатолій Рой, який є фігурантом кримінальної справи щодо самовільного встановлення паркану. Щодо нього розпочате досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом самовільного зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди власнику землі. А земля взагалі виявилася комунальною.

На допомогу Рою приїхали ще чотири не менш елітні іномарки, яким він і наказав перекрити вулицю, нібито аби спокійно дочекатися викликану журналістами поліцію. Вимога у Роя була одна – віддати йому відзняте репортерами відео з коптера.

А за кілька хвилин й сталося найцікавіше. Приїхала ще одна автівка – білий Рено Дастер. Відео нападу на знімальну групу, яке наразі є у розпорядженні журналістів, мало б бути відзнято на камеру «СтопКору», але її просто викрали. Як і всі інші особисті речі медіагрупи. Тож залишилося лише відео з камери спостереження, яка висіла прямо над автомобілем.

Певно, ані чинний депутат Рой, який керував процесом, ані його «зелені чоловічки» з охоронної фірми, яку він створив кілька місяців тому, не знали, що всі їхні дії було записано. І як тільки до репортерів підбігли невідомі в балаклавах, Рой раптом передумав чекати на поліцію та швиденько поїхав.

 Охоронці в балаклавах обшукали й пограбували журналістів Фото: СтопКор

У результаті нападу у знімальної групи викрали три мобільні телефони, відеокамеру і мікрофон, а також особисті речі оператора: гроші, паспорт та посвідчення. При цьому обшукали всі кишені, аби забрати картки, на які журналісти й записували зйомки. Саме тому оператору дісталося найбільше.

Однак слід зауважити, що охоронці без жодних розпізнавальних знаків, та з ножами на поясі були досить неуважними. Адже побили, як виявилося – не того. До знімальної групи за хвилину до нападу підійшов місцевий житель і потрапив під гарячу руку неадекватів. А ось одному з медійників пощастило більше. Його телефон не забрали, саме тому в нас збереглися абсолютно всі цікаві відео та фото, які «СтопКор» пізніше передав до поліції.

Другие новости