ПоддержатьУкраїнська

Рой відхрестився від «зелених чоловічків», яким сам давав команду бити журналістів

StopCor
StopCor

StopCor

Рой відхрестився від «зелених чоловічків», яким сам давав команду бити журналістів

Депутат Дніпропетровської обласної ради Володимир Рой клеїть дурника? Чиновник заявив, що «зелені» чоловічки, яких він власноруч викликав та яким дав команду відібрати в журналістів проєкту «Стоп корупції» техніку, «якісь провокатори».

 Невідомі забрали техніку журналістів. Фото: СтопКор.

Дещо пізніше Рою стало соромно за свою заяву, і відеосюжет, в якому він про це розповідав, видалили з YouTube. Проте редакція «СтопКору» встигла зберегти та розшифрувати відео. Отже, як пригадує Рой події 14 жовтня (без редакторських правок):

«Один поїхав у міліцію, я поїхав на перехват, остановив їх усих. Ждав, поки приїде міліція. Приїхали якісь в балаклавах і началося це все, якесь непонятне. Я сразу поняв, що це провокація. Я, даже мислі не було ніякої, штоби якось журналіста обідить. Я ждав, лічно ждав міліцію, щоб вони дали об’яснєнія, чьї вони і чо вони через цей забір лізуть, б*ь. Чого, спрашується? На часну собственность лізуть. Яке вони відношення імеют до цього? Дрони запускають?» – зазначив Рой.

 Депутат Дніпропетровської облради - Володимир Рой

Нагадаємо, 14 жовтня на Дніпропетровщині стався зухвалий напад на знімальну групу проєкту журналістських розслідувань «Стоп корупції», яка працювала за редакційним завданням в рамках розслідування про порушення під час передвиборчого процесу в області.

 Група осіб напала на журналістів на Дніпропетровщині Фото: СтопКор.

Коли журналісти відзняли матеріали та збирались їхати з місця події, до них на Audi Q8 під’їхав Володимир Рой, який заблокував дорогу. Потім йому на допомогу прибули помічники – брат та інший чоловік. Дещо пізніше після дзвінка Роя приїхали так звані «зелені чоловічки», які побили медійників, відібрали техніку та особисті речі. Усе це здійснювалося за чіткими командами Роя.

Другие новости

Похитили деньги из киевской церкви: полицейские сообщили о подозрении трем мужчинам

Похитили деньги из киевской церкви: полицейские сообщили о подозрении трем мужчинам

Следователи уже сообщили им о подозрении в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч. 4 ст. 185 Уголовного кодекса Украины – кража, совершенная в больших размерах в условиях военного положения