ПоддержатьУкраїнська

«Пане Байдене! Гроші вкрадені!»: у Києві мітингують херсонські активісти

StopCor
StopCor

StopCor

«Пане Байдене! Гроші вкрадені!»: у Києві мітингують херсонські активісти

24 травня під посольством США в Україні відбулась акція протесту херсонських активістів через провал реформи правоохоронної системи. Таким чином херсонський осередок Громадського руху «Народний контроль» розпочав безстрокову мирну акцію у Києві. Про це повідомив портал «Херсон week» із посиланням на повідомлення голови міського осередку Валерія Гурківського у фейсбуці.

 Мітинг херсонських активістів у Києві Фото: Херсон week

«Сьогодні розпочали безстрокову мирну акцію в місті Києві. Мета акції — показати, що реформи правоохоронних органів в Херсонській області провалені, права людей керівниками обласної прокуратури та головного управління Національної поліції в Херсонській області постійно порушуються», — йдеться у повідомленні.

Активіст зазначив, що перша локація — це Посольство США в Україні. Там херсонці передали звернення до Президента США.

На плакатах учасників акції зазначено: «Пане Байден! Гроші платників податків США, виділені на реформу правоохоронних органів в Україні, вкрадено

Зазначимо, раніше «СтопКор» повідомляв про бездіяльність правоохоронних органів Херсонщини у розслідуванні низки рейдерських захоплень місцевих підприємств.

Йшлося про рейдерство ТОВ «Квіти Херсона», «Херсонбуду» та інших підприємств. Схема захоплень типова для регіону.

Зокрема, як стало відомо з журналістських розслідувань, у червні 2017 року родина почесного громадянина Херсона Бориса Сандіка стала жертвою рейдерського захоплення ПП «ВФ «Паритет», ТОВ «КПД-5», яке відбулося через безвідповідальність працівників Мін'юсту України, ГПУ та Національної поліції. Захоплення відбулося через  багаторазові реєстраційні дії за фіктивними документами нікчемної юридичної сили за допомогою корупційних зв’язків між державними реєстраторами та юристами осіб-рейдерів. Метою рейдерського нападу було заволодіння майном ТОВ «КПД-5» на суму близько 500 млн гривень. За вказаним фактом було порушено кримінальне провадження № 12017230040004965. Утім за 4 роки слідство досі не оголосило жодної підозри. Попри те, що журналісти з’ясували: за рейдерством стоять підставні особи ексмера Херсона Володимира Сальда.

Другие новости