ПоддержатьУкраїнська

Партія Коломойського готується до місцевих виборів

StopCor
StopCor

StopCor

Партія Коломойського готується до місцевих виборів

Представники партії олігарха Ігоря Коломойського "УКРОП", через невдалі переговори щодо висунення своїх кандидатів від партії "Слуга народу", збираються самостійно йти на місцеві вибори.

Про це стало відомо від джерел у правлячій партії.

За словами співрозмовника, в президентській силі, Ігор Палиця, член політради партії "УКРОП" і нардеп з групи "За майбутнє" намагався досягти угоди про висунення частини місцевих депутатів УКРОПу від партії влади, але отримав відмову. Співрозмовник не уточнив, чим викликане таке рішення.

У свою чергу, Палиця підтвердив, що "УКРОП" готується до місцевих виборів, але спростував інформацію про переговори з владою. "Ми збираємося йти, тільки не у всіх регіонах. Ще визначимося з областями", - сказав Палиця, передає "НВ".

Також співрозмовник в СН повідомив, що політсила ще не розробила чітких критеріїв, як відбирати кандидатів на місцеві вибори. За одним із сценаріїв, президентська сила може відмовитися від кандидатів, які були представниками місцевої влади, а по іншому - не схвалить висування лише одіозних представників.

"Швидше за все, ми розглянемо членів Самопомочі, може і люди з УКРОПу зможуть балотуватися від нашої сили, але в одиничних випадках", - уточнив високопоставлений співрозмовник в СН.

Нагадаємо, що у фракції "Слуги народу" у ВРУ дюжина вихідців з місцевих осередків партії "УКРОП".

Згідно із законом, чергові вибори повинні пройти 25 жовтня 2020 року. Але в партії влади раніше повідомляли про готовність провести дострокові місцеві вибори, якщо вдасться раніше закінчити об'єднання громад у сільській місцевості.

Другие новости