ПоддержатьУкраїнська

Під Радою знайдена "намет Олійника": стало відомо, що відповіли на заяви протестувальники, яких нібито фінансує "регіонал"-втікач

StopCor
StopCor

StopCor

Під Радою знайдена 'намет Олійника': стало відомо, що відповіли на заяви протестувальники, яких нібито фінансує 'регіонал'-втікач

Під парламентом журналісти знайшли намет, біля якого розміщений національний прапор з написом "Черкаси".

Про це інформує "5 канал".

Поговоривши з активістами, які там проживають на час мітингів під ВРУ, стало ясно, що в ньому знаходяться протестувальники з Запорізької області. Кажуть, що прапор повісили тому, що він державний. А до напису відношення не мають. Нічого не знають також і про гроші від Олійника. Переконують, що фінансують себе самі.

Кореспонденти поспілкувалися також із активістами з Черкаської області. Вони дійсно теж стоять під стінами Верховної Ради. Однак активісти відзначають, що ніяких грошей від екс-регіонала не брали.

Нагадаємо, сьогодні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на сторінці в Facebook опублікував відеоролик, де колишній народний депутат "Партії регіонів" Володимир Олійник заявляє, що нібито фінансує одну з наметів, встановлених на вулиці Грушевського в Києві.

https://youtu.be/PRPjH_SNPOk

Другие новости