ПоддержатьУкраїнська

Підозрюваний у причетності до корупційного скандалу Соколов каже, що його обмовили

StopCor
StopCor

StopCor

Підозрюваний у причетності до корупційного скандалу Соколов каже, що його обмовили

Перший заступник голови облради називає великою трагедією, що з Геннадієм Левченком, якого розшукує СБУ, немає зв'язку.

Заступник голови Миколаївської облради Михайло Соколов, призвище якого "засвітилося" в корупційному скандалі, заявляє, що його обмовили. За його словами, він написав вже заяву в СБУ. Про це він розповів у коментарях журналістам перед засіданням сесії облради.

За словами Соколова, який також є керівником обласної організації "Батьківщина", його напередодні викликали телефонограмою до центрального офісу партії щодо проведення довиборів на семи округах до Верховної Ради. "Зустрічався я з керівництвом партії в особі Кириленка, Підгорного Сергія. Мені було доведено як члену партії центрального органу "Батьківщини" про те, що я повинен у вільний від роботи час курувати довибори в Херсоні. Там висунутий мій колега, "батьківщінівец", колишній народний депутат одного зі мною скликання Юрій Атарченко. З цього приводу ми спілкувалися з політологами", - сказав Соколов.

Він додав, що ледь встигнув заїхати на пошту та офіційно про це повідомити. А в обідню перерву написав заяву на "скинув" її факсом. Соколов також знайшов пояснення, як його прізвище потрапило до списків підозрюваних в корупції поруч із Романчуком:

"Якщо зараз будь-який громадянин, що знаходиться в Україні, напише на вас заяву, що ви з когось вимагали гроші, то суд зобов'язаний її прийняти. За новим Кримінально-процесуальним кодексом внести його в ЄРДР (Єдиний реєстр досудових розслідувань - ред.), а потім розбиратися. Тому я припускаю, що був кимось обмовлений, я сьогодні написав після прес-конференції, яку провела СБУ, офіційне звернення до Служби безпеки України з проханням роз'яснити мені, що сталося, в зв'язку з чим. Я готовий бути відкритим перед слідством, я абсолютно довіряю слідству. Я впевнений, що перезавантаження правоохоронних органів йде повільно, але ефективно в країні. Тому я відкритий для тих служб, які сьогодні займаються іншими громадянами, що займають інші поверхи, працюють в іншій організації", - натякнув Соколов на затриманого на хабарі першого заступника голови Миколаївської ОДА Миколу Романчука.

Соколов також додав, що голова облради Вікторія Москаленко написала заяву до СБУ з приводу зникнення радника "всієї облради" Геннадія Левченко. Він також відстронився від того, що рекомендував його на посаду. За словами Соколова, шукали радника через сайт облради, і Левченко сам звернувся "з усіма своїми дипломами"

За його словами, якби правоохоронці знали, що Левченко причетний до корупційної справи, затримали б його одразу. "Мені здається, що в цій будівлі до приїзду президента роблять спроби інформаційних провокацій. Я впевнений, що відбувається спроба провокації", - резюмував Соколов.

Нагадаємо, що прізвище Соколова виплило в корупційному скандалі з хабарництвом. Згідно з ухвалою суду, він діяв єдиним умислом з Миколою Романчуком та Геннадієм Левченком. Проте СБУ за декілька днів заявила, що Соколов непричетний.

Другие новости