ПоддержатьУкраїнська

По-братськи: тендер на реконструкцію Шулявського шляхопроводу розіграли між двома компаніями "Укрбуду"

StopCor
StopCor

StopCor

По-братськи: тендер на реконструкцію Шулявського шляхопроводу розіграли між двома компаніями 'Укрбуду'

У народі його давно вже називають просто "втомлений міст". Частковий обвал Шулявського шляхопроводу майже два роки тому спричинив у районі транспортний колапс. Торік мерія Києва оголосила тендер на реконструкцію. Сума підписаного за ним договору становила понад 600 млн. Та які факти столична влада приховала від киян – розслідувала Альона Середа.

https://www.youtube.com/watch?v=emU9kETp7_s

"Ми робимо все, щоб у вересні конструкція мосту вже стояла і протягом цього, до грудня максимум, ми будемо робити все, щоб міст запустити", – голосно заявляв мер столиці Віталій Кличко.

Проте вересень уже надворі, а міст ще й досі у розібраному стані.

А зараз згадаємо тендер, зокрема, на чотири компанії, які минулого року подали заявки. Двом із них відмовили одразу із незрозумілих причин. До участі в тендері допустили "Північно-Український будівельний альянс" та "Спецбуд-Плюс".

Тендер розіграли між собою дві компанії, що входять до корпорації ''Укрбуд''

Зверніть увагу: різниця у вартості послуг – одна тисяча гривень. Тендер на півмільярда розіграли за 20 хвилин.

Та підсумки розслідування цієї закупівлі з боку АМКУ дійсно вражають: дії ТОВ "Північно-Український будівельний альянс" і ТОВ "Спецбуд-Плюс" визнано такими, що напряму порушують законодавство України про захист економічної конкуренції, адже обидві компанії є членами Української державної будівельної корпорації "Укрбуд".

Другие новости