ПоддержатьУкраїнська

Політичний оглядач розповів, який жахливий ультиматум Кремль пред'явить Києву, щоб не дати Криму перетворитися на пустелю

StopCor
StopCor

StopCor

Політичний оглядач розповів, який жахливий ультиматум Кремль пред'явить Києву, щоб не дати Криму перетворитися на пустелю

В ході візиту в анексований Крим секретар Російського Радбезу Микола Патрушев приділив багато уваги двом темам: мілітаризації півострова та проблеми з його водопостачанням.

Крім цього, він не упустив шансу звинуватити Київ у всіх провалах Кремля в Криму. Це говорить про те, що російська влада готується висунути Україні жахливий ультиматум. Таку думку в своєму блозі на "Крим.Реалії" висловив політичний оглядач Сергій Стельмах, передає "Діалог.ua".

"У Росії немає можливості забезпечити Крим водою без участі України. Сільське господарство і промисловість півострова страждають від зневоднення, а степ може перетворитися на мертву пустелю", – повідомив експерт, зазначивши, що визнати свою неспроможність Кремль на може. Тому є величезний ризик, що Москва піде на крайні заходи – агресію.

"Все йде до того, що Путін звинуватить Україну в "гуманітарній катастрофі"на півострові й висуне ультиматум: або Київ відкриває канал, або це зроблять російські військові", – попередив Стельмах.

Він також додав, що російський лідер може зробити це в будь-який зручний для нього момент.

Другие новости