ПоддержатьУкраїнська

Польське Центральне антикорупційне бюро зацікавилося українським е-декларуванням

StopCor
StopCor

StopCor

Польське Центральне антикорупційне бюро зацікавилося українським е-декларуванням

Польське Центральне антикорупційне бюро зацікавилося в українському досвіді щодо е-декларування.

Про це повідомили у прес-службі НАЗК.

Центральне антикорупційне бюро Польщі (CBA), яке функціонує з липня 2006 року відповідно до закону Польської Республіки "Про Центральне антикорупційне бюро" зацікавилося досвідом Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) стосовно впровадження та функціонування системи електронного декларування.

"У нас відсутня єдина уніфікована електронна система декларацій, хоча одним із пріоритетних напрямів діяльності Бюро є саме контроль за майновими деклараціями. Це питання — прогалина в нашому законодавстві, бо ми вважаємо що немає великої чи малої корупції, корупція є корупцією незалежно від масштабів", — зазначили співробітники Бюро на зустрічі з представниками Нацагентства, яка відбулася під час навчальної програми — Бюро з демократичних інститутів і прав людини, організованої Організацією з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ/OSCE), та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES).

Під час зустрічі сторони також обговорили напрями подальшого співробітництва антикорупційниx органів.

Нагадаємо, НАЗК на своєму засіданні 15 вересня 2016 року погодило проект Меморандуму про співпрацю з Центральним антикорупційним бюро Польщі.

Як повідомляв УНН, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов обговорив з міністром національної оборони Румунії Міхнеа Мотоком питання активізації українсько-румунського співробітництва в сфері безпеки і оборони.

Другие новости