ПоддержатьУкраїнська

Поповнення в родині «Стоп корупції»: 87-й підрозділ відкрито в прифронтовому Маріуполі

StopCor
StopCor

StopCor

Поповнення в родині «Стоп корупції»: 87-й підрозділ відкрито в прифронтовому Маріуполі

11 червня відбулось урочисте відкриття Маріупольського відокремленого підрозділу «Стоп корупції». Це вже 87-й осередок всеукраїнської громадської організації.

 Фото: СтопКор

Очолив команду маріупольських антикорупціонерів досвідчений громадський діяч Артур Меєр. Він кілька місяців співпрацював з антикорупційною організацією. А тепер приїхав до центрального офісу ВГО «Стоп корупції» у Києві на зустріч з керівництвом організації.

Артур Меєр розповів про особливості регіону та плани роботи у Маріуполі.

«Місто у нас військове. Поряд – зона бойових дій. Це відбивається на менталітеті, на економіці, на всьому. Другий нюанс: проблеми міста та району — це контрабанда сигарет і спирту. Спирт у нас із Луганська, сигарети – з Донецька. Плюс проблема браконьєрства в Азовському морі… Усіх корупціонерів ми знаємо, за останні п'ять років на них зібрано всю інформацію, їхні схеми роками вже відпрацьовані. Тепер ми будемо все це запускати у медіапростір при відповідній юридичній підтримці та супроводі цього в органах МВС і СБУ», - зазначив він.

 Голова ВГО ''Стоп корупції'' Ігор Бондарчук і керівник Маріупольського підрозділу організації Артур Меєр. Фото: СтопКор

Голова Правління «Стоп корупції» Ігор Бондарчук розказав про структуру організації і напрацьовані методи роботи у сфері протидії корупції.

«Ми раді вітати маріупольців у нашій дружній команді борців з корупцією! Маріуполь – це стратегічне місто на кордоні з окупованою територією. І ми пишаємося, що тепер ВГО «Стоп корупції» представлено такою потужною командою», - підкреслив Ігор Бондарчук.

Він урочисто вручив Артуру Меєру корпоративний бокс із символікою організації та свідоцтво про реєстрацію Маріупольського міського відокремленого підрозділу ВГО «Стоп корупції».

 87-й осередок ''Стоп корупції'' зареєстровано у Маріуполі

Зазначимо, всеукраїнська громадська організація «Стоп корупції» налічує вже 87 відокремлених осередків в усіх регіонах України і навіть за її межами. Організація напрацювала унікальні методи роботи у взаємодії трьох структурних підрозділів: громадський блок, юридичний департамент і інформаційний відділ.

Другие новости