ПоддержатьУкраїнська

Порошенко дозволив іноземним військовим провести навчання в Україні

StopCor
StopCor

StopCor

Порошенко дозволив іноземним військовим провести навчання в Україні

Петро Порошенко своїм підписом допустив на українську територію військові підрозділи іноземних держав. Вони проходитимуть відповідні навчання "в рамках військового співробітництва".

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 29 січня, український президент Петро Порошенко підписав законопроект №7428, який дозволяє здійснювати на території української держави багатонаціональні навчання. Документ визначає чисельність підрозділів та їх типи, а також озброєння, яке буде задіяне в ході навчань, та терміни перебування іноземних військ в країні.

На сайті українського парламенту у графі про статус проходження законопроекту зазначено "29.01.2018 Повернуто з підписом від президента".

Так, йдеться про багатонаціональні навчання, які заплановано провести у 2018 році. Зокрема, це "Репід Трайдент - 2018" та "Сі Бриз - 2018", на які прибудуть американські військові, а також "Ріверіан - 2018", на які прибудуть румунські військові. Крім того, навчання "Світла Лавина - 2018" та "Чисте небо – 2018" будуть багатонаціональними.

Варто зазначити, що на сайті Верховної Ради наголошується на тому, що проект закону не потребує громадського обговорення. До слова, ВРУ прийняла закон 18 січня поточного року. Перші військові навчання Rapid Trident 2018 вже стартували сьогодні, 29 січня, у Львівській області.

Другие новости