ПоддержатьУкраїнська

Під "Київавтодором" під час акції "СтопКору" битою побили манекен керівника КП Густєлєва

StopCor
StopCor

StopCor

Під 'Київавтодором' під час акції 'СтопКору' битою побили манекен керівника КП Густєлєва

Активісти "Стоп корупції" у рамках акції протесту проти корупційних схем у "Київавтодорі" привезли під стіни відомства манекен, який символізував голову підприємства Олександра Густєлєва. Під час заходу манекену розбили голову.

Нагадаємо, раніше стопкорівці привозили під "Київавтодор" пам’ятник зі світлинами посадовців, які можуть бути причетними до розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах. Представники проекту намагались отримати роз’яснення щодо корупції у КП від очільника Густєлєва, утім вкотре не застали його на робочому місці. Подробиці автори акції виклали у сюжеті.

"Наприкінці минулого року співробітники Національної поліції, Генпрокуратури та КМДА провели обшуки в "Київавтодорі" у справі щодо розтрати коштів в особливо великих розмірах.

Тоді затримали п’ятьох співробітників підприємства.

Журналісти "СтопКору" багато разів намагалися поспілкуватися з директором "Київавтодору" Олександром Густєлєвим. Утім, на роботі в прийомні дні та навіть за адресами його декількох квартир знімальна група його не застала, схоже, що він тікає від журналістів.

Тому ми приїхали під стіни відомства та провели акцію, щоб донести до громадськості інформацію про можливу корупційну діяльність керівництва "Київатодору".

Ми привезли до відомства портрети очільника відомства на трафареті для пам’ятника йому.

Ми прагнемо добитись звільнення та покарання корупціонера Густєлєва", – розповіли журналісти "СтопКору".

Подробиці акції у відеоматеріалі.

https://youtu.be/9RAj87W-gL8

Другие новости