ПоддержатьУкраїнська

Порошенко пояснив, чому Україні вигідно зупинити будівництво "Північного потоку-2"

StopCor
StopCor

StopCor

Порошенко пояснив, чому Україні вигідно зупинити будівництво 'Північного потоку-2'

Петро Порошенко розповів, чому Україні вигідно зупинити будівництво "Північного потоку-2". Крім того, він нагадав, які кроки українська сторона зробила для реалізації цього плану.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 18 червня, український президент Петро Порошенко нагадав про будівництво Росією газопроводу "Північний потік-2". На своїй сторінці у соцмережі він зазначив, що Україна повинна зупинити будівництво з кількох причин.

"Бо він будується не для того, щоб економічними факторами провести диверсифікацію, а для того, щоб Україну залишити без грошей на фінансування нашої оборони", – написав український лідер.

Крім того, президент розповів про створення у ЄС групи, яка має на меті зупинити будівництво російського газопроводу. Навіть більше, українська сторона веде переговори з Німеччиною про створення міжнародного консорціуму з управління українською газотранспортною системою (ГТС). За його словами, американські партнери також стоять на стороні України. Зокрема, про це відзначило видання Medium.

"Північний потік-2 – це абсолютно політиканський проект, який спрямований проти України, який не має ніякої економічної складової, який намагається забрати з України бюджет, що дорівнює майже $3 млрд. Однак, я переконаний, що спільними, об'єднаними зусиллями ми зможемо його зупинити", – підкреслив Порошенко.

Він також висловив сподівання, що будівництво "Північного потоку-2" все ж вдасться зупинити.

Другие новости