ПоддержатьУкраїнська

Президент Порошенко озвучив умову для згоди Києва на проведення референдуму в Криму – кадри

StopCor
StopCor

StopCor

Президент Порошенко озвучив умову для згоди Києва на проведення референдуму в Криму – кадри

Глава української держави заявив про готовність провести референдум щодо статусу Криму, однак тільки після його повернення під юрисдикцію України.

Про це він заявив на засіданні в ПАРЄ, передає "Діалог.UA".

За його словами, Київ готовий підтримати будь-які процеси в Криму, якщо вони будуть відповідати нормам української Конституції. При цьому він зазначив, що на сьогодні вільний референдум неможливий, оскільки півострів знаходиться під окупацією Росії.

"Якщо Крим буде перебувати під незаконною анексією РФ, що відбувається з весни 2014-го, то проведення референдуму буде неможливим. Чи могли б ви собі уявити проведення референдуму, коли окупували Судети в 1939 році? Зараз це те ж саме. Неможливо провести референдум під дулами російських танків. Це не референдум.

Це не має ніякого відношення до демократії. Крим повинен бути повернутий в Україну", – відповів президент на питання парламентарія від Великобританії Джиліан Черіл про можливість проведення нового референдуму щодо статусу Криму.

Зауважимо, сьогодні, 11 жовтня, президент Петро Порошенко представив в ПАРЄ новий документ, який допоможе звільнити окуповані території України

Другие новости