ПоддержатьУкраїнська

Проти харківського чиновника, який погрожував розправою журналістам, ведеться слідство

StopCor
StopCor

StopCor

Проти харківського чиновника, який погрожував розправою журналістам, ведеться слідство

П’ять мільйонів гривень на рахунках, власна ремонтна фірма і син-боксер, яким можна залякувати журналістів – ось якими активами може похвалитись очільник Слобідської РДА у Харкові В’ячеслав Ільєнко. Як посадовець погрожував медійникам «відбити печінку», а також як відреагували на дії можновладця у поліції, – розповів під час сьогоднішнього брифінгу журналіст інформаційного агентства «Стоп Корупції TV» Володимир Циганов.

https://www.youtube.com/watch?v=FaTwa43TfQs

До фокуса журналістського розслідування нещодавно потрапив чинний депутат і голова РДА Слобідського району Харківської міської ради В’ячеслав Ільєнко. Згідно з декларацією можновладця, на його рахунках – понад 5 мільйонів гривень. Тож команду «СтопКору» зацікавило: звідки у депутата міськради такі статки?

 В’ячеслав Ільєнко Фото: politeka.net

Знімальна група вирушила на Харківщину, де репортерам вдалося дізнатись, що пан Ільєнко свого часу заснував фірму «Азимут», яку згодом перепродав.

Однак, за інсайдерською інформацією, йдеться про фіктивну передачу підприємства. Адже, попри зміну власників і менеджменту, навіть номер телефону, вказаний на сайті фірми, є одночасно телефоном громадської приймальні депутата Ільєнка.

Компанія «Азимут» наразі є лідером ринку будівництва та реконструкції дошкільних навчальних закладів та інших інфраструктурних об’єктів Слобідського району Харківської області. Понад те, фірма укладала з державою договори про реконструкцію дитсадків і шкіл без проведення тендеру.

Медійники відвідали пана В’ячеслава, аби особисто розпитати його про діяльність «Азимуту» та про ще одну успішну компанію, зареєстровану близькою родичкою депутата. Проте у відповідь почули лише критику, лайку та погрози. Очільник РДА чомусь згадав свого сина-спортсмена, який може перестріти репортерів на вулиці та «відбити печінку».

 В'ячеслав Ільєнко Фото: скріншот

За цим фактом журналісти звернулись до правоохоронних органів із заявою про злочин.

«І ця заява виявилась ефективною. Того ж дня у поліції почали кримінальне провадження. Наразі триває слідство. Мене як заявника визнали потерпілим», – повідомив Володимир Циганов.

 Володимир Циганов Фото: СтопКор

Сподіваємось, кричущі дії посадовця не залишаться безкарними. І людина з такими замашками більше не буде причетною до влади й не «дерибанитиме» кошти на розвитку інфраструктури не лише міста-мільйонника Харкова, а й інших населених пунктів України.

Другие новости