ПоддержатьУкраїнська

Путін намагався нахабно обдурити Макрона про походження французької королеви Анни Ярославни – Дмитро Шимків

StopCor
StopCor

StopCor

Путін намагався нахабно обдурити Макрона про походження французької королеви Анни Ярославни – Дмитро Шимків

Заступник глави Адміністрації президента України Дмитро Шимків викрив обман російського гаранта Володимира Путіна, який під час зустрічі з французьким лідером Еммануелем Макроном заявив про "російське" походження французької королеви Анни Ярославни.

Російський президент Володимир Путін у властивій йому манері спробував ввести в оману французького президента Еммануеля Макрона, повідомляє "Діалог.UA".

В ході робочого візиту в Париж Путін заявив, що французька королева, дочка князя Ярослава Анна Ярославна була "російською".

"Освічена французька публіка знає про російську Анну – королеву Франції; молодша дочка нашого великого князя Ярослава Мудрого була дружиною Генріха I та зробила істотний внесок в розвиток Франції, бувши однією із засновниць як мінімум двох європейських династій – Бурбонів і Валуа, одна з яких до сих пір править в Іспанії ", – сказав Путін.

Реагуючи на висловлювання господаря Кремля, заступник Адміністрації президента України Дмитро Шимків на своїй сторінці в Facebook пояснив, що Анна Ярославна була київською князівною, а Москви в той час ще навіть не існувало.

"Мої дорогі французькі друзі, президент Росії Путін намагався ввести вас в оману сьогодні – Анна Київська, королева Франції, з Києва, не з Москви (Москва навіть не існувала в той час)", – написав Шимків.

Раніше користувачі соцмереж висміяли Путіна після того, як стало відомо, що російський президент відправився в Париж на трьох літаках.

Другие новости