ПоддержатьУкраїнська

Рейдерство, сепаратизм та Юра Єнакієвський – кар’єрні досягнення депутата Андрійченка

StopCor
StopCor

StopCor

Рейдерство, сепаратизм та Юра Єнакієвський – кар’єрні досягнення депутата Андрійченка

Місцеві жителі Покровська на Донеччині пов’язують ім'я колишнього правоохоронця, а нині депутата міськради Сергія Андрійченка, якого підозрюють в організації побиття свого колеги Руслана Сукова, з рейдерством та тіньовими аферами, а також із розробкою старого терикону колишньої шахти «Новатор».

Рейдерство, сепаратизм та Юра Єнакієвський – кар’єрні досягнення депутата Андрійченка

Але це ще не все. Пана Сергія підозрюють у сепаратизмі. Подейкують, він фінансував та організовував тітушок під час Революції гідності. Голова Добровольчого Руху ОУН Микола Коханівський у соцмережі навіть прокоментував дану ситуацію: «Сергій Андрійченко возив тітушек на Антимайдан. Коли наша техніка йшла на Краматорськ, організовував «мірних житєлєй», які перекривали дорогу».

За даними з різних ЗМІ, після декількох таких випадків Сергій Андрійченко на прізвисько «Чікян» мав неприємну розмову з правоохоронцями. Разом із тим, місцеві мешканці не вірять в нову «проукраїнську» позицію одіозного депутата. Кажуть: ні для кого не секрет, що його утримує Єнакієвський.

Журналістам вдалося встановити дуже цікавий зв'язок між паном Андрійченком та не менш скандальним екс-регіоналом – Юрієм Іванющенком, на прізвисько Юра Єнакієвський, який переховується від органів прокуратури ще з 2014 року.

Зокрема, пан Андрійченко володіє фірмою «Збагачувальна фабрика «Богучарская». За адресою цієї фірми у Києві розташовані також фірми «ЕКСПО ЕДЖЕНСІ» і «Креативні стратегії». А у них – такий самий номер телефону, що й у компанії «ГУРМАН-АРТЕМА». Дана компанія частково записана на киянина Олександра Щербакова. А дружина його сина – Тетяна – керує благодійним фондом Іванющенка.

Цілком логічно, що за такі явні зв'язки Чікяна з українським політиком-втікачем має слідувати відповідальність. Та чому ж діяльність Сергія Андрійченка і досі залишається без уваги правоохоронців? Дивіться власне розслідування «СтопКору»:

https://youtu.be/Aei4FwhM-pY

Другие новости