ПоддержатьУкраїнська

Розшукуваний за хабар Януковичу Клюєв залишається нардепом

StopCor
StopCor

StopCor

Розшукуваний за хабар Януковичу Клюєв залишається нардепом

Розшукуваний Інтерполом за привласнення державного майна злочинним шляхом і хабарі екс-президенту Віктору Януковичу у 146 млн. грн через ТОВ "Танталіт" Сергій Клюєв залишається нардепом і має права на депутатські пільги.

Про це йдеться у відповіді на журналістський запит керуючого справами апарату Верховної Ради Володимира Кістіона, передає depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

"Згідно з табелями обліку відпрацьованого часу народними депутатами – членами парламентського Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, поданих Комітетом, з червня 2015 року і до цього часу народному депутату України Клюєву С. П. не вказано жодного робочого дня. Таким чином, заробітна плата за цей період йому не нараховувалася", – йдеться у відповіді.

Відповідно, залишаючись нардепом, Сергій Клюєв також зберіг за собою і пільги, передбачені законом про статус народного депутата.

"Оскільки народний депутат України Клюєв С. П. не припинив у визначеному Законом України "Про статус народного депутата України" в порядку свої депутатські повноваження, він має право і може користуватися гарантіями, визначеними цим Законом", - йдеться у відповіді на журналістський запит.

Нагадаємо, у 2015 році майно Сергія Клюєва було арештоване судом за позовом Генпрокуратури в рамках розслідуванням заволодіння 170 млн грн. державних коштів, які були виділені як компенсація відсотків по кредитах ВАТ "Завод напівпровідників".

28 січня 2016 року Рада дозволила арештувати Сергія Клюєва за хабар екс-президенту України Віктору Януковичу.

23 лютого дружина Клюєва відсудила при розлученні півмільярда та будинок під Києвом.

Другие новости