ПоддержатьУкраїнська

Саакашвілі переночував у наметі під Радою та звернувся до українців

StopCor
StopCor

StopCor

Саакашвілі переночував у наметі під Радою та звернувся до українців

Лідер "Руху нових сил" Міхеіл Саакашвілі провів ніч із 24 на 25 жовтня в наметі під стінами Верховної Ради. У своєму Facbook політик опублікував відео, як він виходить з намету після ночівлі та звернувся до українців, повідомляє "Канал 24"

Додамо, що про рішення переїхати жити в намет та приєднатися до мітингувальників під парламентом Саакашвілі заявив 24 жовтня, запросивши приєднатися ще кількох політиків.

"Доброго ранку. Я провів сьогоднішню ніч у наметі перед Верховною Радою – там, де зібралися люди й чекають 7 жовтня, коли Верховна Рада повинна схвалити три обіцяних закони, щоб зробити перші кроки для зміни системи", – заявив у своєму зверненні Саакашвілі.

Він також додав, що сьогодні в наметовому містечку відбуватимуться лекції та семінари щодо політичних реформ та інформаційних технологій.

"А о 19:00 в нас загальне зібрання, куди люди можуть приходити після роботи та говорити про те, як змінити систему, як покращити життя – про речі, які нас всіх хвилюють", – зазначив політик.

Нагадаємо, що напередодні Міхеіл Саакашвілі анонсував проведення мітингу в середу, 25 жовтня, на площі Конституції біля будівлі Верховної Ради.

https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/videos/1724612277569146/

Другие новости