ПоддержатьУкраїнська

Політолог розповів про план розвитку протестів під ВРУ

StopCor
StopCor

StopCor

Політолог розповів про план розвитку протестів під ВРУ

Олександр Кочетков розповів, що мітингарі під ВРУ знають, як вивести протест на новий рівень. Політолог також розповів, що у свою чергу Порошенко має декілька планів для протидії.

Про це Кочетков на писав на своїй сторінці у соцмережі.

Сьогодні, 25 жовтня, український політолог Олександр Кочетков прокоментував довготривалий протест під ВРУ. Зокрема, можливий розвиток подій. Експерт зауважив, що за словами  нардепа Єгора Фірсова, протестуючі під парламентом мають запасний план, який виведе протест на новий рівень. Крім того, про те, що активістів готуються до нього, раніше заявляв один з учасників протесту, Михайло Саакашвілі.

"Саакашвілі щиро здивувався, коли його про цей план запитали. Хоча в його інтерв'ю прозвучала цілком здорова ідея щодо розгортання в наметовому містечку нікого дискусійного політичного клубу з читанням лекцій з політології та іншого. Якщо зможуть зробити правильно, то це підтягне до протесту молодь, якій під ВР катастрофічно не вистачає для активності протестів", – зауважив Кочетков.

Політолог також додав, що свій план також має глава держави Петро Порошенко – "демонстрація сили та жорстокості". А саме – депортація політика Саакашвілі, який активно виступає під стінами ВРУ, та зачищення мітингу, як це було під час Революції Гідності. Політтехнолог додав, що влада має безліч планів, як протистояти акції протесту.

Посилаючись на свої джерела, експерт додав, що вже озвучена ідея порадити США дати Саакашвілі американське громадянство та назначити його представником США при посольстві у Києві, який займатиметься боротьбою з корупцією. Однак у такому випадку Саакашвілі не зможе бути публічним лідером українських протестів.

"Ясно одне: якщо владі вдасться нав'язати свій шлях (будь-який свій!) розв'язання нинішньої кризи, то далі піде стрімке закручування гайок і найжорсткіше в новітній історії України авторитарне правління", – підсумував Кочетков.

Другие новости