ПоддержатьУкраїнська

Савченко пояснила свій обмін непристойними жестами з Гройсманом

StopCor
StopCor

StopCor

Савченко пояснила свій обмін непристойними жестами з Гройсманом

Депутат Верховної Ради Надія Савченко, яка є позафракційною, в четвер на засіданні показала непристойний жест. У п'ятницю в розмові з журналістами вона пояснила, що адресувала його прем'єр-міністру Володимиру Гройсману. За її словами, він теж непристойно жестикулював.

Новину повідомляє "Преса України".

"Я б не сказала, що це конфлікт. Це був обмін жестами з Гройсманом. Коли розглядався бюджет з порушенням регламентної процедури, як завжди, і коли Гройсман хотів проштовхнути з корупційними закладками та неналежним фінансуванням певних позицій, які Україні зараз найбільше потрібні. Наприклад, під час війни у ​​нас немає зовнішньої розвідки, я про це говорила на комітеті з питань безпеки й оборони. Ситуація закінчилася тим, що це був обмін жестами", – розповіла Савченко.

При цьому нардеп заявила, що першим непристойний жест в її сторону дозволив собі саме Володимир Гройсман.

"Прем'єр-міністр дозволив собі такий жест, який культурною мовою означає, що йому абсолютно байдуже, що думає парламент, він зробить по-моєму. Я йому у відповідь показала жест, який означає, що він помиляється, "по-вашому не буде, парламент треба поважати", – розповіла депутат. "Я сподіваюся, що колись у ВР знайдеться відео, яке об'єктивно покаже, що сталося. Якщо подивитися, я думаю, там можна побачити два жести від прем'єр-міністра й один жест від мене", – додала Савченко.

Нагадаємо, спікеру Верховної Ради України Андрію Парубію від Генпрокуратури надійшло подання про позбавлення недоторканності п'яти нардепів. У свою чергу він направив їх до регламентного комітету ВР.

Другие новости